Badania

Jako nieliczni, przeprowadziliśmy wiele badań na etapie projektu i produkcji naszych urządzeń w co ważne certyfikowanych i akredytowanych laboratoriach, by pomimo zaledwie kilkuletniej działalności i  doświadczenia gromadzonego na wielu płaszczyznach, udowodnić że nasza firma produkuje wysokiej jakości bezpieczne i skuteczne generatory ozonu w przystępnej cenie, zachowując jakość i bezawaryjność. Wszystko to potwierdzają nasze wyniki badań, których  z roku na rok przybywa, a nie wszystkie publikujemy.

Raporty wydajności

Przedstawiamy niektóre sprawozdania z badań stężenia ozonu dla generatorów ozonu zasilanych powietrzem, a nie tlenem jak często można spotkać w różnych ofertach, Badania zostały przeprowadzone w akredytowanym laboratorium EKOSERWIS.

Zobacz

Raporty EMC

Przedstawiamy Państwu szczegółowe raporty z badań produkowanych przez naszą firmę urządzeń. Dzięki przeprowadzeniu dziesiątek testów w akredytowanych laboratorich, wyposażonych w sprzęt najwyższej klasy mamy pewność, że sprzedajemy PROFESJONALNE urządzenia w pełni spełniające kryteria norm UE, a co za tym idzie BEZPIECZNE dla użytkowników i otoczenia. Badania elektromagnetyczne wykazały brak wpływu na otaczającą elektronikę, co jest szczególnie ważne w przemyśle motoryzacyjnym tak bogatym we wszelakiego rodzaju systemy elektroniczne.

Zobacz

Raporty LVD

Niniejsza strona dotyczy Dyrektywy Niskonapięciowej LVD, Rozporządzenia Ministra Gospodarki w sprawie zasadniczych wymagań dla sprzętu elektrycznego oraz dokumentów i informacji pochodnych. Sprzęt elektryczny podlega wymaganiom niniejszego rozporządzenia, jeśli jest zasilany napięciem:

od 50 do 1000 V prądu przemiennego,
od 75 do 1500 V prądu stałego.

Zobacz

Deklaracje CE

Deklaracje CE dostępne w załącznikach poniżej.

Zobacz

Skontaktuj się z nami

F.H.U. BITOM
Tomasz Biadacz

map pin

SKLEP
Fitznerów 1/108
41-100 Siemianowice Śląskie

phone

Tel (+48) 725 723 129

envelope

bitom@bitom.com.pl