Kim jesteśmy?

Nasza firma to dynamicznie rozwijający się producent generatorów ozonu. Naszym priorytetem jest wysoka jakość produktów przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnej ceny dla klienta. Konsekwentnie i z dużym wysiłkiem pracy realizujemy swoje założenia. Dzięki temu jesteśmy szybko rozwijającym się wytwórcą profesjonalnych, i co ważne BEZAWARYJNYCH generatorów ozonu.

Nasze generatory to urządzenia stosowane zarówno przez osoby prywatne jak i właścicieli firm z branży: hotelarskiej, przemysłu mięsnego, warsztatów samochodowych, myjni, zakładów pogrzebowych, ośrodków wypoczynkowych, placówek służby zdrowia, aresztów, więzień i wielu innych – wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z nieprzyjemnymi, uciążliwymi zapachami, grzybami i drobnoustrojami, których niezwłocznie chcemy się pozbyć, nie tylko dla wyczuwalnego zapachu ale przede wszystkim dla naszego zdrowia.

Nasze produkty

Jesteśmy producentem profesjonalnych generatorów ozonu w przystępnej cenie, które cieszą się uznaniem Klientów w całej Europie. Stała współpraca z labolatoriami.

Polecane produkty

Generatory:

+5 +7 +10 +14 +20 +30

Skontaktuj się z nami

F.H.U. BITOM
Tomasz Biadacz

map pin

SKLEP
Fitznerów 1/108
41-100 Siemianowice Śląskie

phone

Tel (+48) 725 723 129

envelope

bitom@bitom.com.pl